Atsiskaitymo tvarka ir būdai gyventojams


Atsiskaitantiems pagal geriamojo vandens apskaitos prietaisus

Panevėžio miesto ir rajono gyventojai geriamojo vandens ir/ar nuotekų kiekį deklaruoja ir atsiskaito pildydami „Atsiskaitymo už patiektą geriamąjį vandenį ir suteiktas nuotekų tvarkymo paslaugas knygelė“ (toliau tekste – atsiskaitymo knygelė).

Geriamojo vandens apskaitos prietaisų rodmenys užrašomi paskutinę atsiskaitomojo mėnesio dieną.
Į atsiskaitymo knygelę būtina įrašyti galiojančias kainas, aptarnavimo (pardavimo) kainą, kompensacijos sumą (jei ji buvo paskaičiuota ir pateikta gyventojui informaciniame pranešime).
Gyventojus, turinčius seno pavyzdžio UAB „Aukštaitijos vandenys“ atsiskaitymo knygeles, prašome į knygelėje esančią eilutę „Viso" ranka rašyti tekstą „Aptarnavimo kaina“, stulpelyje „Suma“ įrašyti aptarnavimo kainos sumą. Šią sumą pridėkite prie galutinės sumos „Iš viso“.

Atsiskaitymo knygelę galima užsisakyti telefonais (8 45) 58 66 24, (8 45) 58 66 25, el. paštu knygele@avandenys.lt arba ją pasikeisti atvykus į UAB „Aukštaitijos vandenys“:

  • pirmadieniais – ketvirtadieniais 7.00 – 17.00 val. (be pietų pertraukos);
  • penktadieniais 7.00 – 16.00 val. (be pietų pertraukos).

Už suvartotą geriamojo vandens tiekimą ir/ar nuotekų tvarkymą per atsiskaitomąjį laikotarpį (mėnesį) būtina sumokėti ne vėliau kaip iki kito mėnesio paskutinės kalendorinės dienos.

Geriamojo vandens ir/ar nuotekų kiekis deklaruojamas:

  • apmokant už paslaugas mokesčių surinkimo vietose;
  • internetu, sudarius elektroninės bankininkystės sutartis bankuose;
  • automatiniu dalinių E.sąskaitų mokėjimo būdu, sudarius E.sąskaitos pateikimo ir automatinio mokėjimo sutartį; 
  • sudarant susitarimus dėl avansinio mokėjimo su UAB „Aukštaitijos vandenys“; 
  • bendrovės telefonais (8 45) 58 66 24, (8 45) 58 66 25.

Atsiskaitantiems pagal vidutinį suvartojamo geriamojo vandens kiekį (normą)

Panevėžio miesto ir rajono gyventojai, kurių gyvenamosiose patalpose nėra įrengtų geriamojo vandens apskaitos prietaisų, už patiektą geriamąjį vandenį ir/ar suteiktas nuotekų tvarkymo paslaugas atsiskaito pagal nustatytą vidutinį bendrovės veiklos teritorijoje suvartojamo geriamojo vandens kiekį (normą).  

Iki kiekvieno mėnesio 10 dienos gyventojams yra pateikiamos PVM sąskaitos faktūros už patiektą geriamąjį vandenį ir/ar suteiktas nuotekų tvarkymo paslaugas.
PVM sąskaitose faktūrose yra nurodyta: geriamojo vandens ir/ar nuotekų kiekis, aptarnavimo kaina už praėjusį mėnesį, likutis mėnesio pradžioje, kompensacijos suma už praėjusį mėnesį (jei ji buvo paskaičiuota), mokėtina suma.

Išsamesnė informacija teikiama bendrovės tel.: (8 45) 58 66 24, (8 45) 58 66 25.

Visi 4.png
Jūs apie mus...
AV el. paštas


GRĮŽTI Į VIRŠŲ
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.