Mažėja kainos

2015-06-26

2015 metų birželio 25 dieną Panevėžio miesto savivaldybės Taryba patvirtino naujas UAB „Aukštaitijos vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas. Jos įsigalios nuo 2015 m. rugpjūčio 1 dienos.
Daugiabučių namų gyventojai, perkantys geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas bute, už geriamojo vandens tiekimą ir nuotekų tvarkymo paslaugas mokės (kainos nurodomos su PVM) 1,69 Eur/m (bendra kaina mažėja 9 centais).
Daugiabučių namų gyventojai, perkantys geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas daugiabučių gyvenamųjų namų įvade, už geriamojo vandens tiekimą mokės (kainos nurodomos su PVM) 0,62 Eur/m³, už nuotekų tvarkymą – 0,93 Eur/m3 (bendra kaina mažėja 21 centu).
Individualių namų gyventojai, perkantys geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas individualių gyvenamųjų namų ar kitų patalpų, skirtų asmeninėms, šeimos ar namų reikmėms, įvaduose, už geriamojo vandens tiekimą mokės (kainos nurodomos su PVM) 0,63 Eur/m³, už nuotekų tvarkymą – 0,93 Eur/m3 (bendra kaina mažėja 22 centais).
Atsiskaitomųjų apskaitos prietaisų priežiūros ir vartotojų aptarnavimo paslaugos bazinė kaina, kai įrengtas atsiskaitomasis apskaitos prietaisas, daugiabučių namų gyventojams išlieka (kainos nurodomos su PVM) 1,00 Eur butui per mėnesį, individualių namų gyventojams – 0,87 Eur apskaitos prietaisui per mėnesį. UAB „Aukštaitijos vandenys“ šiuo metu aptarnauja 59312 apskaitos prietaisų.
Atsiskaitomųjų apskaitos prietaisų priežiūros ir vartotojų aptarnavimo paslaugos bazinė kaina, kai dėl techninių ar kitų priežasčių nėra galimybės įrengti atsiskaitomojo apskaitos prietaiso, daugiabučių namų gyventojams nustatyta (kainos nurodomos su PVM) 0,41 Eur butui per mėnesį, individualių namų gyventojams – 0,46 Eur namui per mėnesį.
Daugiabučiam namui, kuriame vartotojai atsiskaito pagal įvadinio apskaitos prietaiso rodmenis,  patvirtinta atsiskaitomųjų apskaitos prietaisų priežiūros ir vartotojų aptarnavimo paslaugos bazinė kaina su PVM 5,40 Eur namui per mėnesį.
Daugiabučių namų gyventojai, norintys mokėti mažesnę kainą už patiektą geriamąjį vandenį ir nuotekų tvarkymą, tą gali padaryti atsiskaitydami pagal įvadinio skaitiklio rodmenis. Tokiu atveju, susitarus visiems daugiabučio namo gyventojams, daugiabučio namo savininkų bendrija, namą eksploatuojanti įmonė arba savivaldybės administracijos paskirtas administratorius turi kreiptis į UAB „Aukštaitijos vandenys“ dėl sutarties sudarymo.
Šiuo metu Panevėžyje yra 747 daugiabučiai namai, kurių gyventojai už geriamojo vandens tiekimą ir nuotekų tvarkymą atsiskaito pagal butuose įrengtų vandens apskaitos prietaisų rodmenis, 11  daugiabučių namų gyventojai atsiskaito pagal įvadinio skaitiklio rodmenis.
Bazinės kainos yra nustatytos 3 metams. Jos gali būti perskaičiuojamos praėjus metams.
Analogišką sprendimą dėl kainų 2015 metų birželio 11 dieną priėmė Panevėžio rajono savivaldybės Taryba.
Naujomis geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei atsiskaitomųjų apskaitos prietaisų priežiūros ir vartotojų aptarnavimo paslaugų kainomis gyventojai mokės rugsėjo mėnesį už rugpjūčio mėnesį suteiktas paslaugas.  

Visi 4.png
Jūs apie mus...
AV el. paštas


GRĮŽTI Į VIRŠŲ
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.