Artėjant šaltajam metų periodui

2016-10-13
Artėjant šaltajam metų periodui

Užėjus šalčiams kyla grėsmė, kad nešildomose, nesandariose patalpose gali užšalti vandentiekio vidaus tinklai, vandens apskaitos prietaisai, kurie dėl to nepataisomai sugenda, o savininkams įsigyti naujus tenka už savo lėšas.
Kad viso to išvengti, būtina užsandarinti patalpas, kuriose yra vamzdynai, vandens apskaitos prietaisai. Vamzdžius ir skaitiklius nuo užšalimo rekomenduojama apsaugoti termoizoliacinėmis medžiagomis.
Pasitaiko atvejų, kuomet ilgesnį laiką spaudžiant šalčiams, užšąla vandentiekio įvadai. Šito galima išvengti apkasant storesniu sniego sluoksniu virš įvadų esantį gruntą. Ir ypač tas vietas, kuriose vandentiekio vamzdis įvertas per pamatą į pastato vidų.

Visi 4.png
Jūs apie mus...
AV el. paštas


GRĮŽTI Į VIRŠŲ
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.