Patvirtintos mažesnės kainos

2016-10-26
Patvirtintos mažesnės kainos

Panevėžio miesto savivaldybės taryba patvirtino Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos suderintas UAB „Aukštaitijos vandenys“ perskaičiuotas bazines geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas.

Nuo 2016 m. gruodžio 1 dienos kainos mažėja:

• daugiabučių namų gyventojai, kuriems tiekiamas vanduo apskaitomas bute, už 1 kub. m  mokės: už tiekiamą geriamąjį vandenį - 0,69 Eur su PVM, tvarkomas nuotekas – 0,98 Eur su PVM. Bendra kaina su PVM – 1,67 Eur su PVM. Pardavimo kaina išlieka ta pati – 1 Eur butui/mėn su PVM.

• individualių namų savininkai už 1 kub. m  mokės: už tiekiamą geriamą vandenį -0,64 Eur su PVM, tvarkomas nuotekas – 0,90 Eur su PVM. Bendra kaina su PVM – 1,54 Eur. Pardavimo kaina išlieka nesikeičia – 0,87 Eur apskaitos prietaisui/mėn su PVM.

• daugiabučių namų gyventojai, atsiskaitantys pagal namo įvado rodmenis, už 1 kub. m tiekiamo geriamojo vandens ir tvarkomų nuotekų mokės  - 1,52 Eur su PVM. Pardavimo kaina išlieka – 5,40 Eur namui/mėn. su PVM.

Vartotojai pagal naujas kainas pradės atsiskaityti nuo 2017 metų sausio - už 2016 m. gruodžio mėnesį suvartotą geriamąjį vandenį ir pašalintas nuotekas.

Visi 4.png
Jūs apie mus...
AV el. paštas


GRĮŽTI Į VIRŠŲ
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.