Naujienos


Naujausios | Archyvas |
  pasirinkite metus: 2014 - 2015 - 2016 - 2017 - 2018 - 2019
  pasirinkite mėnesį: 02 - 04 - 05 - 06 - 07 - 09 - 10 - 12

Keičiasi tiesioginio debeto paslauga
2015-12-17

Nuo 2016 metų sausio 1 dienos pinigų pervedimai eurais Lietuvoje turės atitikti Europos Sąjungoje galiojančio reglamento SEPA reikalavimus, todėl tiesioginio debeto paslauga bus pakeista į automatinio elektroninės sąskaitos apmokėjimo paslaugą.
Gyventojai, bankuose iki 2015 metų gruodžio 31 dienos sudarę tiesioginio debeto sutartis, galės ir toliau atsiskaityti už patiektą geriamąjį vandenį ir nuotekų tvarkymą naudodamiesi automatiniu dalinės elektroninės sąskaitos apmokėjimo pervedimu. UAB “Aukštaitijos vandenys“ nuo 2016 metų sausio 1 dienos dalinių elektroninių sąskaitų pateikimą automatiniam apmokėjimui vykdys per AB DNB banką, kuris šiuos duomenis ir administruos. Elektroninės sąskaitos paslauga galės naudotis ir įmonės, įstaigos, organizacijos (juridiniai asmenys).
Automatiniai dalinių elektroninių sąskaitų apmokėjimai bus vykdomi per AB Swedbank, AB SEB bankas, AB DNB bankas, AB „Šiaulių bankas“. Jei vartotojų sąskaitos yra  kituose bankuose, apmokėjimai bus vykdomi per AB DNB banką.

Daugiau informacijos galite rasti savo banko interneto svetainėje.

Daugiau »


Vietoj senų vandenpylių įrengiamos naujos
2015-10-06

Spalio pradžioje Vasario 16 -sios gatvėje prie namo Nr. 26 pradėjo veikti nauja vandenpylė, iš kurios geriamąjį vandenį vartoja aplinkui gyvenantys centralizuotu vandentiekiu nesinaudojantys panevėžiečiai. Ši vandenpylė skiriasi nuo ankstesniosios ir kitų 33 tokio modelio įrenginių tuo, kad vanduo įsileidžiamas atsukus čiaupą, o ne paspaudus rankenėlę (dėl konstrukcijos ypatumų atsukus čiaupą vanduo pradeda tekėti ne išsyk, bet po kelių sekundžių).
Iš viso mieste šiuo metu yra įrengtos 35 vandenpylės, o vandenį iš jų vartoja apie 550 gyventojų, kuriems jau yra sudarytos galimybės įsirengus įvadus prisijungti juos prie centralizuoto vandentiekio ir nuotakyno.
Artimiausiu metu UAB "Aukštaitijos vandenys" tokią pat vandenpylę vietoj senosios sumontuos M.Tiškevičiaus gatvėje, o iš viso šiais ir kitais metais naujomis bus pakeista beveik pusė šiuo metu mieste veikiančių senųjų vandenpylių.

Daugiau »


Mero padėka ir mūsų bendrovei
2015-09-22

http://aina.lt/mero-padekos-graziausios-aplinkos-konkurso-nugaletojams/

Daugiau »


Gražiausiai tvarkoma aplinka
2015-09-16

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos architektūros ir urbanistikos skyrius informavo, kad UAB "Aukštaitijos vandenys", dalyvavusi gražiausiai tvarkomos aplinkos konkurse, surinko 207 balus ir tapo Įmonių kategorijos laimėtoja.

Daugiau »


Įvertinimas
2015-09-14

Bendrovės vyr. finansininkė - buhalterė Lina Ulienė už puikų darbą  pelnė net tris įvertinimus: Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacija ją apdovanojo Garbės ženklu, o padėkas pareiškė Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos pirmininkė Dalia Matukienė bei LR Seimo audito komiteto pirmininkė Jolita Vaickienė. "Džiaugiuosi, kad dėl savo ilgametės patirties, profesinių ir asmeninių savybių, nuolatinio siekio tobulėti esate savo srities profesionalė, teikianti aukščiausios kokybės paslaugas", -  teigia J.Vaickienė. L.Ulienė "Aukštaitijos vandenų" bendrovėje dirba nuo 2000 metų.

Daugiau »


Įdiegta SMS pranešimų sistema
2015-07-15

UAB "Aukštaitijos vandenys" įdiegė trumpųjų žinučių paslaugos sistemą (SMS). Kol kas klientai į savo mobiliuosius telefonus gauna informaciją apie šios sistemos įdiegimą, o netrukus bus pradėta siųsti informacija apie geriamojo vandens tiekimo sutrikimus dėl avarijų vandentiekio tinkluose ar suplanuotų vamzdynų remontų, kainų pasikeitimus ir kt. Klientai, nepageidaujantys gauti tokių pranešimų, šios paslaugos gali atsisakyti paskambinę telefonu 8 45 586625.

Daugiau »


Gali sutrikti telefoninis ryšys
2015-07-10

Liepos 13 dieną, pirmadienį, nuo 17 val. iki 19 val. dėl techninių priežasčių gali būti sudėtinga prisiskambinti fiksuoto ryšio telefonų numeriais. Esant būtinybei prašome skambinti mobiliojo ryšio telefonu 8 699 37801.
Atsiprašome už galimus nepatogumus.

Daugiau »


Skaidrumo vertinime "Aukštaitijos vandenys" - treti
2015-07-09

"Transparency International" Lietuvos skyriaus iniciatyva atliktas Lietuvos savivaldybių valdomų įmonių skaidrumo vertinimas, atsižvelgiant į tai, kiek informacijos apie save įmonės pateikia savo internetinėse svetainėse. Vertinta 40 Lietuvos savivaldybių valdomų įmonių, kurios 2013 metais uždirbo daugiausia pajamų. UAB "Aukštaitijos vandenys" vertinime užėmė trečiąją vietą.
Plačiau:  http://skaidrumas.lt/savivaldybiuimones , http://transparency.lt/news/2015/06/30/savivaldybiu-valdomos-imones/

Daugiau »


Gaivinkitės vandeniu iš čiaupo
2015-07-08

http://www.15min.lt/ji24/straipsnis/laisvalaikis/visada-po-ranka-kaip-neislaidauti-vandeniui-566-512615

Daugiau »


Apie kietą vandenį
2015-07-08

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/sveikata/tarp-mitu-ir-tiesos-ar-verta-baimintis-kieto-vandens-541-513750

Daugiau »


Mažėja kainos
2015-06-26

Birželio 25 dieną Panevėžio miesto savivaldybės Taryba patvirtino naujas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo paslaugų kainas, kurias birželio 11 dieną taipogi buvo patvirtinusi Panevėžio rajono savivaldybės Taryba

Daugiau »


Kad būtų mažiau nemalonių kvapų
2015-06-18

Daugiau »


Skulptorių simpoziumas
2015-06-16

Daugiau »


Kad mažėtų nemalonių kvapų
2015-06-10

Birželio 10 dieną UAB "Aukštaitijos vandenys" pradėjo Panevėžio miesto nuotekų valyklos dumblo talpyklose kaupiamo nusausinto dumblo apipurškimą probiotikais, mažinančiais nemalonių kvapų sklidimą į aplinką. Tokia procedūra atliekama jau penktus metus, preparatus išpurškiant ant dumblo šiltuoju metų laiku 3- 4 kartus per sezoną. Tose vietose, kur išpilamas šviežias dumblas, jis apipurškiamas kartą per dvi savaites.

Daugiau »


Laimėtojai
2015-06-09

Pirmąjį birželio savaitgalį  Karklėje vykusiame tradiciniame Vandens tiekėjų asociacijos organizuojamame sąskrydyje "Aukštaitijos vandenų" bendrovės komanda tapo komandinių rungčių nugalėtoja. Geriausiai mūsų komandai sekėsi rungtyniauti timpuko ir tinklinio su paklodėmis rungtyse, kuriose laimėtos pirmosios vietos, užtikrinusios pirmąją vietą susumavus visų rungčių rezultatus.

Daugiau »


Apie vandenį iš čiaupo
2015-06-05

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/sveikata/atsake-koks-vanduo-pats-skaniausias-ir-sveikiausias-541-507597

Daugiau »


Licencija
2015-05-22

2015 metų gegužės 21 dieną Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija "Aukštaitijos vandenų" bendrovei išdavė licenciją geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo veiklai vykdyti.

Daugiau »


Suderintos mažesnės kainos
2015-05-22

Gegužės 21 dieną Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK), atsižvelgdama į UAB "Aukštaitijos vandenys" pateiktą prašymą peržiūrėti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas ir įvertinusi bendrovės planuojamas įgyvendinti investicijas bei faktines 2013 metų sąnaudas, suderino naujas bazines geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas.

Daugiau »


"Mano vanduo" - klientų patogumui
2015-05-15

Svetainėje pradėjo veikti klientų savitarnos svetainė "Mano vanduo". Prisijungę prie šios svetainės vartotojai gali peržiūrėti savo mokėjimų ir apskaitos prietaisų rodmenų istoriją, sužinoti apskaičiuotos kompensacijos sumą, galiojančias paslaugų kainas, atsispausdinti sąskaitas už suteiktas paslaugas, bei pasirinkti sąskaitos pateikimo būdą, atnaujinti savo kontaktinius duomenis, užduoti klausimus. Pasirinkdami elektroninį sąskaitų gavimo būdą jūs prisidėsite prie gamtos tausojimo, atliksite "žaliąją" pareigą sau ir kitiems.
Juridiniai asmenys gali deklaruoti geriamojo vandens ir/ar nuotekų apskaitos prietaisų rodmenis.

Daugiau »


Nugalėtojai
2015-05-11

Vandentvarkos darbuotojų dienos proga UAB "Aukštaitijos vandenys" savo klientams, laikraščių "Sekundė", "Panevėžio rytas" ir "Tėvynė" skaitytojams pasiūlė išspręsti kryžiažodį bei laimėti prizus. Teisingai kryžiažodį išsprendė: Daiva Grigienė, Janina Sereikaitė, Regina Astrauskienė, Povilas Kęstutis Užkurėlis, Stasė Žemaitienė, Irena Kriaučiūnienė, Danutė Vizbarienė, Ilona Gasiūnienė, Andrius Kiela, Giedrė Abromavičiūtė, Loreta Martinonienė, Rugilė Girštautaitė, Nijolė Jackūnienė, Rima Keršienė, Gerda Buivydaitė, Kristina Staškūnaitė, Laimutė Milinienė, Jadvyga Kazlaučiūnienė, Danutė Staškūnienė, Albertas Grigaliūnas, Vaidotas Derukas. Jiems ir atiteko  "Aukštaitijos vandenų" bendrovės prizai.

Daugiau »


Visi 4.png
Jūs apie mus...
AV el. paštas


GRĮŽTI Į VIRŠŲ
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.