Už ES, Lietuvos valstybės ir UAB „Aukštaitijos vandenys“ lėšas 2007 - 2013 metais Panevėžyje ir Panevėžio rajone įrengta beveik 107 km nuotekų ir beveik 98 km centralizuoto vandentiekio tinklų, 54 nuotekų perpumpavimo siurblinės. Tuo sudarytos sąlygos prie centralizuoto nuotekų šalinimo tinklų savo tinklus prisijungti 5292 gyventojams, o naudotis centralizuotu vandentiekiu - 5137 gyventojams.

Jei pasinaudosite suteiktomis galimybėmis:

- Jūs visada vartosite švarų ir Jūsų sveikatai naudingą geriamąjį vandenį;

- Jums nereikės rūpintis, kad vandenyje gali būti per daug pavojingų Jūsų sveikatai cheminių junginių (pesticidų, nitratų ir kt.);

- vienas litras vandens Jums kainuos 0,0022 Lt/0,00064 Eur (su nuotekų šalinimo paslauga - 0,0614Lt/0,00178 Eur), kai parduotuvėje vienas litras vandens vidutiniškai kainuoja apioe 1,3 Lt/0,38 Eur.

- po vandens suvartojimo Jūsų namuose susidariusios nuotekos nekels grėsmės Jūsų aplinkai, jei per nesandarius vamzdynus ar nuotekų kaupimo duobes pateks į gruntą;

- Jums nereikės nuolat rūpintis nuotekų išvežimu iš kaupimo duobių ir dėl to turėti didelių išlaidų;

- Jūs pasirūpinsite ne tik savo sveikata ir Jus supančios aplinkos švara, bet Jūs prisidėsite prie švarios aplinkos išsaugojimo savo vaikams ir vaikaičiams.

Visi 4.png
Jūs apie mus...
AV el. paštas


GRĮŽTI Į VIRŠŲ
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.