Ekologija


eco logas

Mūsų gyvenime chemija yra visur aplink mus: drabužiuose, balduose, asmeninės higienos priemonėse, plastmasės gaminiuose ir t.t. Netinkamai naudojamos ir tvarkomos chemijos produktų turinčios medžiagos pasilieka mūsų ekosistemose, ir gali turėti neigiamos įtakos tiek mums patiems, tiek ateinančioms kartoms.

Vienas iš aplinkos apsaugos tikslų yra saugi, netoksiška aplinka. Norint, kad ji tokia būtų, labai svarbu, kad kiekvienas suprastume savojo indėlio svarbą į šį procesą, nelaukiant kol kas nors pasirūpins saugia mus visus supančia aplinka. Net mažiausias žingsnis šia linkme bus tam tikras indėlis į saugią aplinką sau, mūsų vaikams ir ateinančioms kartoms. Juolab, kad tai puikus būdas sumažinti išlaidas!

Kiekvieno mūsų buityje neišvengiamai susidaro dideli kiekiai nuotekų, kurios yra tvarkomos, nuotekų vanduo yra valomas ir grąžinamas gamtai. Tačiau nuotekų valymo įrenginiuose iš nuotekų pašalinamos toli gražu ne visos kenksmingos aplinkai cheminės medžiagos, į nuotekas patenkančios skalbiant drabužius bei tekstilės gaminius, plaunat indus, valant kriaukles, klozetus, vonias, dušo kabinas, šalinant nuotekų vamzdžių užsikimšimus, dažnai į klozeto puodą išmetant ne tik tualetinį popierių, bet ir pasenusius vaistus, asmenines higienos priemones ir daug kitų dalykų, labai apsunkinančių nuotekų valyklų funkcionavimą, padidinančių nuotekų tvarkymo kaštus bei vis labiau didinančių mus supančios aplinkos užteršimą.

Tad kaip žvelgiant per nuotekų šalinimo ir jų tvarkymo prizmę galime prisidėti prie gamtos išsaugojimo nuo užteršimo bei sutaupyti pinigų?

geles

Visi 4.png
Jūs apie mus...
AV el. paštas


GRĮŽTI Į VIRŠŲ
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.