Ekskursijos


Kviečiame susipažinti

Pažintinės ekskursijos bendrovėje organizuojamos įvairaus amžiaus – nuo darželinukų iki senjorų – interesantams. Bendrovės svečiams siūlome šias pagrindines vizualizuotas pažintines programas, apsilankant vandenvietės padalinyje, nuotekų valykloje, vandens tyrimų laboratorijoje:

Vandens gavyba.

Vandentiekio ir nuotekų tinklai.

Nuotekų tvarkymas.

Aplinkosauga ir vandentvarka.

Vandentvarkos ūkio raida Panevėžyje.

Atsižvelgiant į pageidavimus, amžiaus tarpsnių ir kitus interesantų grupių ypatumus, pažintinės ekskursijos paprastai yra individualizuojamos, į programą įtraukiant kelias programas.

Sulaukiame vis daugiau kvietimų atvykti į švietimo įstaigas supažindinti moksleivius su aplinkosauginėmis ir vandentvarkos ūkio aktualijomis. UAB „Aukštaitijos vandenys“ atstovai mielai vyksta į švietimo įstaigas ir yra pasirengę šiomis temomis kalbėti ne tik su moksleiviais, bet ir bet kurioje kitoje auditorijoje.

Bendrovėje ekskursijas organizuoja ryšių su visuomene specialistas Svajūnas Mikeška ( tel. Nr. 8 650 36608).

Kreipkitės ir Jums nebus atsakyta!

Visi 4.png
Jūs apie mus...
AV el. paštas


GRĮŽTI Į VIRŠŲ
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.