Naujiena

Naujos kainos - nuo vasario 1 dienos

2023 01 03

Nuo 2023 m. vasario 1 d. keičiasi geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinės kainos dėl padidėjusių elektros ir dujų kainų. Naujas kainas nustatė Valstybinė energetikos reguliavimo taryba, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymu.
Įsigaliojus naujoms kainoms, geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugos daugiabučių namų gyventojams, perkantiems geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas bute, kainuos 2,37 Eur/ m³ (su PVM), individualių namų gyventojams, perkantiems paslaugas individualių gyvenamųjų namų ar kitų patalpų, skirtų asmeninėms, šeimos ar namų reikmėms, įvaduose, – 2,34 Eur/m³ (su PVM).
Atsiskaitomųjų apskaitos prietaisų priežiūros ir vartotojų aptarnavimo paslaugos kainos nesikeičia: 1,32 euro už prietaisą daugiabučių namų gyventojams, ir 1,11 euro už prietaisą individualių namų gyventojams. Jei įrengti geriamojo vandens apskaitos prietaisų nėra galimybių, daugiabučių namų vartotojams lieka galioti 0,59 euro butui per mėnesį kaina, o individualių namų gyventojams – 0,51 euro namui per mėnesį. Smulkesnė informacija bendrovės interneto svetainėje: Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kainos - Aukštaitijos vandenys (avandenys.lt)
Paskutinį kartą redaguota: 2023-01-03 11:47